O nas

lajfo.tv to marka należąca do firmy branży IT - horizone.pl. lajfo.tv grupuje usługi związane z działalnością horizone.pl związanych z transmisjami LIVE do sieci Internet. horizone.pl jest pionierem przeprowadzania transmisji LIVE do sieci Internet w Polsce. Jako pierwsza firma w Polsce przeprowadziła transmisje LIVE w technologii Flash na potrzeby wielokrotnie nagradzanej kampanii marketingowej mleka łaciate – łaciate.o2.pl. W ramach lajfo.tv oferowane są najnowsze rozwiązania z dziedziny transmisji live. takie jak : transmisje na urządzenia przenośne, transmisje fullHD oraz już niedługo transmisje 360 – dające możliwość niemal przeniesienia się w miejsce, z którego przeprowadzana jest transmisja.

Nagrody dla kampanii laciate.o2.pl, w której wykorzystano nasze usługi transmisji live

      

      

Współpraca

Nawiążemy współpracę

z domami mediowymi oraz agencjami marketingowymi które chciałby skorzystać z naszej oferty i wykorzystać transmisje live w kampaniach swoich klientów. Chętnie udzielimy wszelkich informacji

Poszukujemy

młodych, energicznych osób specjalizujących się w tworzeniu aplikacji Flash, tworzeniu serwisów WWW opartych o technologie dynamiczne (JavaScript, PHP) i statyczne(CSS, xhtml).
Bookmark and Share